Posiadamy wykwalifikowany zespół montażowy

Montaż

Jako wiodący producent betonu architektonicznego posiadamy wykwalifikowany zespół montażowy. Jeśli oczekujesz by beton w Twoich wnętrzach zachwycał i był zainstalowany w sposób bezpieczny i zarazem estetyczny zleć nam usługę montażu. Płyty z betonu architektonicznego montujemy na ścianach murowanych, monolitycznych lub w konstrukcji szkieletowej (system kartonowo - gipsowym). Przy ścianach w konstrukcji szkieletowej zalecamy zagęszczenie profili konstrukcji w dystansie nie większym niż 40cm. Przed przystąpieniem do klejenia płyt uprzednio oczyszczamy i przygotowujemy podłoże. Płyty kleimy całopowierzchniowo nakładając klej grzebieniem, zarówno na płytę, jak i na ścianę. Płyty montujemy w dystansie 2mm względem siebie, każdą płytę należy dodatkowo zakotwić do ściany przy użyciu kotew mocujących BL-1

Impregnacja

W miejscach narażonych na podwyższoną wilgotność zalecamy impregnację płyt środkiem hydrofobowym. W przypadku gdy zamierzasz zainstalować płyty w łazience czy kuchni będzie to najlepsze zabezpieczenie przed wsiąkaniem wody w strukturę płyty. Impregnację płyt możemy wykonać dla Ciebie już na etapie produkcji.

Fazowanie krawędzi

Wykończenie krawędzi ścian to punkt newralgiczny każdego projektu z użyciem betonu architektonicznego. Nasi pracownicy wykonają dla Państwa fazowanie krawędzi pod kątem 45° dopasowując do siebie dwie krawędzie ścian.

Instrukcja Montażu


(+48) 507 313 807

Adres


B-LOFT Sp. z o.o.
Ul. Mariacka 2/1
81-383 Gdynia